Březen 2009

Velká Grafická soutěž-přihláška

31. března 2009 v 12:54 | Princess Avril
Doufám, že se přihlásíte! Úkoly nebudou moc těžké, až na vyjímky:) Bude celkem 7 úkolů! Stačí jen napsat
 1. Jméno, nebo přezdívku
 2. Adresu blogu
 3. program, se kterým pracuješ
 4. jaké máš zkušenosti s grafikou
Tak se hlááášte!

Nějaká fotka

27. března 2009 v 14:15 | Princess Avril
Obrázek “http://avrilfunpictures.av.funpic.de/albums/photoshoots2007/tbdt/66.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Roztomilé prasátko:)

27. března 2009 v 13:43 | Princess Avril
prasátko


Nejsem tu na CELÝ MĚSÍC!

25. března 2009 v 9:30 | Princess Avril
Omlouvám se, ale nejsem tu na celý měsíc... Je mi to líto, ale musím zrušit SONB :( Mám zakázanej pčítač, takže sem nemůžu chodit:( Můžete klidně psát komenty!!!

Pa a bude se mi stýskat!

Bomba fotky

21. března 2009 v 20:40 | Princess Avril

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>

Pyžama z AD

21. března 2009 v 20:32 | Princess Avril


ZDROJ!!!

Pár doplňků z AD

21. března 2009 v 20:28 | Princess Avril


ZDROJ!!!

Avatars AL

20. března 2009 v 21:07 | Princess Avril
Zdrojík: http://hedulablog.blog.cz/Spooousta animaček:-)

18. března 2009 v 17:09 | Princess Avril
glitter graphic myspaceAvril Lavigne
Avril Lavigne
Obrázek “http://i420.photobucket.com/albums/pp288/AndreiaNeto/Avril-Lavigne-When-Youre-Gone-GI-1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Další animmme

18. března 2009 v 16:55 | Princess Avril

Šaty

18. března 2009 v 9:37 | Princess Avril
Zdroj TADX

Náramek...

17. března 2009 v 20:28 | Princess Avril

Chcete ohodnotit blog?

17. března 2009 v 19:31 | Princess Avril
Pokud chcete ohodnotit blog, tak mi napište:

1. přezdívku
2. adresu blogu
3. s jakým obrázkem chceš blog ohodnotit:-)

Hodnotím:
 1. První dojem
 2. Desing
 3. Obsah
 4. Uspořádání v menu a rubrikách
 5. Celkový dojem
 6. Můj komentář k blogu
 7. Návštěvnost
A nemusíte se bát-budu hodná:-))) Doufám, že se přihlásí hodně lidí...!

Můj pejsáneček

17. března 2009 v 16:47 | Princess Avril

Náramky

15. března 2009 v 19:17 | Princess Avril
image hosted by ImageVenue.com
image hosted by ImageVenue.comimage hosted by ImageVenue.comimage hosted by ImageVenue.comimage hosted by ImageVenue.comimage hosted by ImageVenue.com

Adresa na AL

15. března 2009 v 19:09 | Princess Avril
Avril Lavigne
Arista Records
6West 57th Street
New York,NY,10019
USA

Animmme

15. března 2009 v 19:05 | Princess Avril

Anime-koncert

15. března 2009 v 19:02 | Princess Avril

Animky s AL

15. března 2009 v 19:01 | Princess Avril

2. Rozhovor

15. března 2009 v 18:59 | Princess Avril
Na světě je tvá nová deska The Best Damn Thing. V čem je podle tebe jiná než tvá předchozí alba?
Přiznám se, že o tom jsem vůbec nepřemýšlela. Nevím, v čem je jiná než má předchozí alba. Ale vím, že je to velmi zábavná deska. Písničky na ní jsou určené na vyblbnutí, na tancování, na bláznivé párty. Prostě chci, aby se lidi s mou hudbou co nejlíp bavili. Takže jestli je v něčem jiná, snad jedině, že je hodně zábavná.

Ano, a to je docela zvláštní - jsi považována za rockovou rebelku, ale tvé nové písničky, jako třeba tvůj nový singl Girlfriend, jsou dost jiné než tvé starší songy. Jak tě napadlo pustit se zrovna tímto směrem zábavy a bláznivého blbnutí?
Nejvíc inspirace na nové album jsem získala během svého posledního koncertního turné.
Na těch koncertech jsem si totiž uvědomila dvě věci. Za 1. že mě víc baví rychlejší songy typu Sk8ter Boy než pomalejší a za 2. že se mi moc líbí, když publikum jen tak nestojí a nemává rukama, ale všelijak bláznivě tancuje, blbne, baví se a užívá si koncert naplno. To byl ten signál, který mi napověděl, že právě ty rychlé písničky jsou přesně to, na čem chci novou desku postavit. A je mi jedno, co si o mě teď bude kdo říkat. Jsem šťastná, že mi to vyšlo přesně tak, jak jsem chtěla, a jsem spokojená. Ať si říká kdo chce co chce, tohle jsem já a tohle je moje hudba a za tím si stojím!

Videoklip ke Girlfriend je tvé první video, ve kterém tancuješ…
Ano, a to přitom původně tahle písnička vůbec nebyla mezi těmi, ze kterých jsme chtěli první singl vybírat. Jenže v průběhu se mi nějak dostala do hlavy a ve volných chvílích jsem chodila po studiu a zpívala si refrén a zjistila jsem, že se mi hrozně líbí, tak jsme si řekli, že to je přesně ono. A že je ten videoklip taneční, je naprosto v pořádku. Vždyť ta písnička si o tanec přímo říká. Ale nechtěla jsem, aby to vypadalo jako klasické popové video. To by se k té písničce ani nehodilo.

Takže jsme vymysleli takovou bláznivou bojovou choreografii - rány pěstí, kopy atd.
Dokonce jsem kvůli tomu musela absolvovat takový zvláštní pohybový trénink a rychlokurz tancování, což nikdy předtím nebylo potřeba. Takže to byla celkem dřina a o to víc jsem ráda, že to dopadlo tak dobře.

Jakým způsobem vlastně dáváš dohromady písničky? A jak si vybíráš lidi, se kterými spolupracuješ?
Především jsem stále sama sebou. Pokud člověk chce napsat dobrou písničku, nestačí mu představa, o čem by měla být, ale musí do ní dát kus sebe. Každá písnička má být totiž alespoň částečným vyjádřením vlastního pocitu. A pokud tohle člověk ignoruje, pak to nikdy nemůže být přesvědčivé. Proto já se při psaní každé písničky jakoby vyčistím, protože vyjadřuju svoje pocity. Hlavní je věřit sama sobě a neřešit, co si myslí ostatní! A lidi si vybírám podle toho, jak kdo kterou píseň cítí. Když napíšu song, mám o něm jasnou představu. A když to jeden producent vidí jinak, jdu klidně za dalším a ještě za dalším, dokud se s někým neshodnu. Nikdy bych si neodpustila, kdyby moje písničky nebyly přesně podle mého!

Že děláš trochu jinou muziku než dřív, je tedy jasné. Myslíš si, že ses změnila i ty sama od té doby, co jsi v osmnácti prorazila do velkého šoubyznysu?
Já si nemyslím, že jsem se nějak změnila. Nejspíš jsem za těch pět let dospěla a taky zestárla, ale pořád jsem ta samá osoba jako předtím. Je pravda, že kdysi jsem třeba hodně jezdila na skateboardu, což už teď nejezdím, ale to je v souvislosti s mým vývojem. Ne proto, že bych nad tím najednou ohrnovala nos. Lidi mi taky říkají, že mi asi někdo začal mluvit do image, protože se oblékám jinak než dřív. Ale to není pravda - do oblékání mi nikdy nikdo nemluvil. Oblékám se prostě tak, jak se mi líbí. Nemusím být přece stále za drsnou rockerku, to by mě ani nebavilo. Jedna velká změna se tvém životě přece jen stala. Minulý rok ses vdala za Derycka Whibleyho z kapely Sum 41.

Jak se cítíš coby vdaná paní a jaké to je, když jsou oba manželé rockové hvězdy? Manželství je podle mě krásná věc, a když je člověk ve šťastném manželství, jako třeba já, užívá si život dvakrát víc než předtím.  Co se týká manželství rockových hvězd, musím říct, že nám to oběma moc vyhovuje, protože žijeme hodně podobným stylem, takže oba víme, jak to chodí, a nemusíme si nic vyčítat. Taky máme stejného managera, takže si program plánujeme společně tak, abychom se mohli maximálně věnovat svým kariérám a zároveň být co nejvíc spolu, a funguje nám to, takže je to skvělé.

Vdala ses, když ti bylo 21 let. Myslíš, že je to vhodný věk na takový životní krok?
Podle mě to není vůbec o tom, kolik vám je, ale o tom, jestli s tím člověkem opravdu chcete zůstat po zbytek života. Je pravda, že lidé se žení a vdávají stále později. Ale já si myslím, že není tak důležité, jestli je vám 21 nebo 25, ale jestli jste na společný život s tím druhým připraveni.

Holky, pokud si jisté nejste, nedělejte to - ušetříte si pak zbytečné problémy. Ovšem pokud si jisté jste, není nač čekat - do toho, než vám vašeho miláčka vyfoukne nějaká jiná! Často se říká, že když člověk pronikne do šoubyznysu moc brzy, předčasně dospěje, což prý není správné. Co ty na to? Já myslím, že je to blbost. Lidi si neuvědomují, že i spousta jiných branží, nejen šoubyznys, vyžaduje, aby se jim člověk věnoval naplno už od dětství, chce-li být úspěšný. V šoubyznysu je to jiné jen tím, že je člověk všem na očích a nemá se kam schovat. Já jsem si vybrala hudbu a zpívání, a říkám vám, že nelituju ničeho! Dělám to, co jsem vždycky chtěla, žiju svůj sen a ke všemu se mi daří, co bych si mohla přát víc? Když něco opravdu chcete, musíte být ochotni pro to mnohé obětovat. Já jsem možná obětovala část dětství a stálo mi to za to! A jsem nesmírně vděčná, protože dobře vím, že je spousta lidí mnohem talentovanějších, než jsem já, ale většina z nich nikdy nedostane šanci dostat svou nahrávací smlouvu.

Čím to, že na rozdíl od řady jiných celebrit ty pravidelně nebýváš vidět v bulvárech a nejsou kolem tebe žádné skandály?
Je to asi hlavně tím, že já nemám sebemenší zájem v těch bulvárech být, takže se pokud možno vyhýbám všem místům, kde bych mohla narazit na paparazzi. Ne vždycky se to samozřejmě podaří a občas se taky někde objeví mé nežádoucí foto. Dávám si ale pozor, aby to nebylo moc často a aby to nebylo moc skandální. Protože jakmile paparazzi vidí, že je šance získat další pikantní fotky, nenechají vás nepokoji, dokud je nezískají. Takže je lepší držet se zpátky a k něčemu takovému jim vůbec nedat šanci